Жюль Верн - Незвичайні пригоди експедиції Барсака

Незвичайні пригоди експедиції Барсака

Год издания: 1958
10 скачали
0 прочитали
0 впечатлений

Науково-фантастична повість Жюля Верна “Незвичайні пригоди експедиції Барсака” — останній твір славнозвісного французького письменника-фантаста. Людина передових поглядів і переконаний борець проти колоніального рабства та агресії, Жюль Верн виступав на захист пригноблюваних народів Азії і Африки. Ці погляди позначились і на повісті “Незвичайні пригоди експедиції Барсака”, де автор з симпатією змальовує тубільців “чорного континенту”.
Розповідаючи про дивовижне місто Блекленд і його машини, витвір геніального безумця Марселя Камаре, Жюль Верн передбачав революцію в техніці майбутнього. Адже багато з того, про що лише мріяв письменник, вже справдилось у наш час.
В повісті розповідається, як експедиція депутатів парламенту Барсака і Бодрієра заглибилася в нетрі Африки. Але… Та про все, любий читачу, ти дізнаєшся, прочитавши цю захоплюючу книжку про пригоди учасників експедиції, про таємниче місто Блекленд, де править диктатор, злочинець Гаррі Кіллер, про мужнього і хороброго журналіста Амедея Флоранса.

Скачать книгу (fb2, 0.66 МБ)
или скачать fb2 файл
Другие книги авторавсе книги
Ледяной сфинкс
Ледяной сфинкс
Миры Артура Гордона Пима
Миры Артура Гордона Пима
Матиас Шандор. Романы
Матиас Шандор. Романы
Таинственный остров
Таинственный остров
Романы. Повести. Рассказы. В двух томах. Том 2
Романы. Повести. Рассказы. В двух т...
Опыт доктора Окса : романы, повести и рассказы
Опыт доктора Окса : романы, повести...